4. MarmaRUN 10 K

Marmarun, Marmara üniversitesi koşusu, Beykoz koşu, hakancolakcom, Hakan ÇolakKavurmalı pilav, ayran, yeşil elma, muz, sınırsız çay. Sanki haftasonu dışarıya çıkıp bir şeyler yemişim de bunu yazıyorum gibi duruyor farkındayım ama hiç de öyle değil. MarmaRUN her zamanki gibi efsane bir şekilde geldi.


Anadolu yakasında düzenlenen ve parkur itibariyle manzara konusunda rakipsiz olan en sevdiğim koşu bu MarmaRUN. Fiyatı bu sene biraz can acıtsa da; boğaziçinin eşsiz manzarası içinde koşuyor olmak bana aşırı keyifli geliyor. 


Yazıya başlarken yazdıklarım ise koşu sonrası ikramları. Çoğu koşuda karbonhidrat olarak direkt makarna partisi yapılır ama Beykoz Belediyesi kendi ilçesi içinde bulunan her koşuya kavurmalı pilavı ile geliyor. Aşçısı da kim bilmiyorum ama yazıyı okuyan ve onu tanıyan varsa benim yerime elinden öpsün. Mükemmel yapıyor!


Koşuda eksik bulduğum yönler ise uçuk fiyatı ve madalya tasarımının değişmiş olması. Eski madalya on numara beş yıldızdı. Neden oynadınız onunla? 🥲 Katılım bedelini de biraz daha aşağı çekin ki; her sene koşabilelim. Yorumlar