Run For Life: Hayat Kurtarmak İçin YarıştayızBu sefer de hayat kurtarmak için koştuk. Havanın da güzel olması ile çok eğlendiğim bir koşuyu daha geride bıraktım.

Medicana Hastanesi'nin Caddebostan'da 5.'sini düzenlediği, benimse ilk defa katıldığım çok güzel bir koşuydu. Hayat Kurtarmak İçin Yarıştayız sloganı zaten sizi başlı başına çekiyor. Hem eğleniyorsunuz hem de günümüz için çok çok önemli olan Organ Bağışı konusuna dikkat çekiyorsunuz.Beyaz tişört ve şapkalarımız ile adeta bir melek gibi koştuk parkurda :) Anı olarak da yukarıda gördüğünüz madalya bize kaldı.

Bu koşu bir farkındalı koşusu olduğu için katılım tamamen ücretsiz. Sadece katılım rakamının belirlenmesi ve ona göre gerekli hazırlıkların tamamlanabilmesi için online olarak kayıt olmanız gerekiyor (5 saniyelik bir işlem). Sonrasında yarış kitinizi yarış günü ilgili masadan alıyorsunuz hepsi bu kadar. Dilerseniz Kızılay Çadırı'nda kan/ilik bağışında bulunabilirsiniz. Yarış günü gelen sponsorlardan da kendi içerikleri hakkında çok rahat bilgi alabiliyorsunuz.

Yarışa siz de buraya tıklayarak katılabilirsiniz. Tabi bir sonraki yarış 2020'de! :)

Yorumlar