Kemerburgaz'daki Harika Gazi KoşusuDoğanın içinde, bazen toprak bazen kum içerisinde gerçekleştirdiğimiz süper bir koşuyu daha geride bıraktım. Koştuğum en zor koşu değildi ama koştuğum en zor 6.5 km koşusu olabilir kesinlikle! Hatta öyleydi ya eminim.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Kemerburgaz Kent Ormanı açılışı münasebetiyle ilkini düzenlediği Gazi Koşusu 'nu da arkada bıraktık. Müthiş bir koşuydu. Ben beni zorlayan koşulara bayılıyorum. 150 metre inişler sonra o inişlerin çıkışları. Üstelik bir kez de değil birden fazla kez. Kesinlikle zorlayıcı ama mükemmeldi!

Bu koşu ilk defa düzenlendiği için devamı olacak mıdır bilmiyorum ama olmasını çok isterim. Yarışa katılım bedeli sadece 10 TL. Yazıyı okurken: Kemerburgaz'a nasıl giderim ki ya.. endişesi yaşarsanız yaşamayın, çünkü ücretsiz otobüslerle şehrin farklı yerlerinden ulaşımınız sağlanıyor. Yenikapı ve Mecidiyeköy'den yeterli sayıda otobüs kaldırılıyor ve sonra o otobüslerle geri dönüyorsunuz. Yani kafanıza hiçbir şey takılmasın.

Bu koşuya katılmak için burayı kullanabilirsiniz.

Yorumlar